Strona główna > Pomoc przy zakładach > Przwodnik Neteller

Przwodnik Neteller

Neteller, tak jak serwis Moneybookers, jest portfelem elektronicznym, z którym musisz się zapoznać jeżeli masz zamiar rozpocząć przygodę z zakładami online. Serwis Neteller zyskał zaufanie zarówno bukmacherów jak i graczy, dzięki pewności i szybkości wykonywanych transakcji.

Rejestracja na NETeller

Rejestracja zabiera 2 minuty, wystarczy podać działający e-mail. Od tego momentu wchodzisz w posiadanie konta "Neteller Express" z ograniczonymi możliwościami (np. maxymalny depozyt : 8000 zł).

Ulepszenie Twojego konta

Aby w pełni korzystać z możliwości konta, będziesz musiał je ulepszyć. Wystarcyz, że wyślesz skan dowodu osobistego / paszportu, bądź innego dowodu tożsamości i potwierdzisz informacje telefonicznie.

Wpłaty i wypłaty bez limitów

Gdy Twoje konto zostanie potwierdzone, możesz pożegnać się z jakimi kolwiek ograniczeniami. Możesz wpłacić nawet 20.000 zł w ciągu dnia ! Miesięczny limit to około 80.000 zł. Szkoda tylko, że korzystając z wększości opcji wpłaty i wypłaty, serwis pobiera prowizje. Niektóre opcej są bezpłatne (np. przelew na lub z strony partnerskiej, lub między użytkownikami serwisu), natomiast w przypadku najpopularniejszych, w tym kart kredytowych, średnia opłata wynosi 4,95%. Za tą cenę Neteller gwarantuje błyskawiczny transfer pieniędzy (no chyba, że wybrałeś wypłatę czekiem...).

Karta kredytowa Net+ Prepaid Master Card

Serwis proponuje również własną kartę kredytową akceptowaną wszędzie tam gdzie tradycyjne karty MasterCard, czyli w 95% państw oraz w prawie całej sieci. Trudno o coś prostszego, bardziej funkcjonalnego od tej wielofunkcyjnej karty. Za kartę trzeba niestety zapłacić, do czego wliczamy też roczny koszt utrzymania oraz opłaty pobierane przy wpłacie.

Żałujemy również braku możliwości bezpośredniego przelania pieniędzy z konta bankowego na kartę Net+.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Tego typu serwis internetowy wymaga wysokiej klasy systemu zabezpieczającego. Neteller posiada wystarczające fundusze aby zagwarantować transfery pieniężne i korzysta ze światowej klasy systemu szyfrowania danych oraz ze specjalistów w dziedzinie finansowego bezpieczeństwa.

Obsługa klienta

Obsługa klienta serwisu naprawdę kompetentna, nie zależnie od wybranej metody kontaktu. FAQ jest udany : łatwy i pożyteczny. Jest również usługa Live Chat, dostępna 7/7, 24/24, jednak jedynie angielski jest gwarantowany. Możesz też po prostu wysłać do serwisu mail'a bądź skorzystać z numeru telefonu (uwaga na opłaty).

Nasza opinia o Neteller

Podsumowując, jeżeli jesteś gotów zapłacić troche więcej za lepszej jakości, szybkie i skuteczne usługi finansowe, Neteller będzie świetnym wyborem !

Aby się zarejestrować na Neteller kliknij tutaj

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2023 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone