Strona główna > Pomoc przy zakładach > Surebet : wszystko co musisz wiedzieć

Surebet : wszystko co musisz wiedzieć

Sure Bet to metoda gwarantująca pewny zysk, jednak uwaga, gdyż moża ona być również niebezpieczna. Sure Bet NIE jest metodą cud. Sure Bet NIE uczyni z Ciebie bogacza. Sure Bet NIE jest ekstra okazją, której nie wolno przegapić. Ci którzy tak mówią są w najlepszym przypadku kłamcami, w najgorszym, oszustami.

Surebet Wyjaśnienie

Przy każdym rodzaju zakładu możliwe są przy najmniej dwa wyniki. Na te dwa wyniki proponowane są dwa różne kursy. Sure Bet jest wtedy gdy kursy na oba wyniki są wystarczająco wysokie, by stawiając na oba, zagwarantować sobie 100% zysku, niezależnie od wyniku.

Pojedynczy bukmacher nigdy nie zaproponuje Ci kursów, które pozwoliły by Ci na postawienie pewnego zakładu. Wielu bukmacherów nawet nie pozwala na stawianie na obu, bądź trzech wynikach przy jednym spotkaniu. Gdy by można było z taką łatwością stawiać na Sure Bet, bukmacherzy szybko by splajtowali ! Na szczęście świat zakładów sportowych jest wyjątkowo konkurencyjny. Nawet jeżeli weźmiemy pod uwagę wyłącznie pewnych internetowych bukmacherów, do wyboru są setki serwisów bukmacherskich ! U każdego z tych bukmacherów ktoś jest odpowiedzialny za ustalenie kursu na mecz X vs. Y. Szansa aby wszystkie te osoby zaproponowały Ci taki sam kurs jest mikroskopijna. Poza tym bukmacherzy nakładają różne marże więc szansa na uzyskanie takich samych kursów jest jeszcze mniejsza. Jeżeli z pośród tych 200 kursów, 100 dla X i 100 dla Y, wyłonisz dwa, na tyle wysokie by wzajemnie się pokrywały, znalazłeś Sure Bet.

Zidentyfikować Surebet

Jak upewnić się, że dany zakład to na pewno Sure Bet ? Na gołe oko nie zawsze jest to ewidentne, na szczęście istnieje pewna matematyczna formuła dzięki której szybko sprawdzisz czy zysk jest gwarantowany. Musisz podzielić oba kursy przez 1 i je dodać. Jeżeli wynik wyniesie mniej niż 1, znalazłeś Sure Bet.

Obliczanie Sure Bet o dwóch możliwych wynikach

Los Angeles Lakers vs Chicago Bulls
Kurs Lakers @ 1.7
Kurs Bulls @ 2.5
1/1.7 = 0.59
1/2.5 = 0.4
0.59 + 0.4 = 0.99
0.99 < 1

Masz potwierdzenie, że ten zakład to Sure Bet, nie wielki ale jednak Sure Bet. Ta formuła sprawdza się również w przypadku piłkarskiego spotkania o trzech możliwych wynikach.

Obliczanie Sure Bet o trzech możliwych wynikach

Olympique de Marseille – Paris Saint Germain
OM : 1.9 X : 4 PSG : 6
1/1,9 = 0.526 1/4 = 0,250 1/6= 0.167
0.526 + 0.250 + 0.1667 = 0.943

0.943 < 1 Ten zakład też jest pewny.

Jak rozłożyć stawki ?

Musisz również ustalić sumę jaką jesteś gotów postawić. Weźmy na przykład 100 zł, które dzielimy na trzy. Jeżeli postawisz identyczne stawki na wszystkie możliwości to nic z tego nie wyjdzie. Musisz obliczyć korzystne stawki. Weź rezultat poprzednio obliczonych kursów i pomnóż go przez ustaloną stawkę.

0.53 x 100 = 53 zł.
0.25 x 100 = 25 zł
0.17 x 100 = 17 zł.

Aby znaleźć tego typu Sure Bet możesz spodziewać się długiego szperania w niekończących się kursach, po kolei u każdego z dostępnych bukmacherów, w celu znalezienia najkorzystniejszych kursów dla danego spotkania. Proces, jeżeli prawidłowo wykonany, jest z pewnością opłacalny, jednak nie jest to wielce rozrywkowa metoda.

Wady Surebet

Oto podstawowe wady, przez które Sure Bet staje się potencjalnie niebezpieczną i trudną do okiełznania metodą.

  • Musisz brać pod uwagę ewentualne zmiany kursów.
  • Musisz rygorystycznie dbać o stan konta w serwisie typu Skrill czy NETeller.
  • Musisz brać pod uwagę prowizje pobierane przy transakcjach. Sure Bet przestaje być korzystny jeżeli musisz oddać 3% depozytu.
  • Musisz stawiać u bukmacherów, którzy tak samo rozliczają zakłady.
  • Musisz wybrać wyjątkowo pewny i szybki serwis do Sure Betów.

Jeżeli jesteś wystarczająco "dobry", masz wiele czasu i powyższe warunki Ci nie przeszkadzają, to Sure Bet z pewnością przyniesie Ci zysk.

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2023 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone