Strona główna > Porównanie najlepszych bukmacherów > Bet365

Bet365

Założony w 2001 r. Bet 365 posiada światową reputację, wyrobioną dzięki wzorowej ofercie zakładów oraz kursów. Doskonałe kursy, duża liczba sportów, ogromny wybór zakładów... Bet 365 ma wszystko aby cieszyć ! Strona przyciąga szczególnie amatorów sportów amerykańskich, którzy znajdą na niej imponującą liczbę zakładów. Również fani zakładów na żywo będą zadowoleni, gdyż Bet365 posiada świetny serwis Live !. Podsumuwując, Bet365 to naprawdę niezły, wszechstronny internetowy bukmacher !

Pzejdź na stronę Bet365 Pzejdź na stronę Bet365

Oferta Bet365 w skrócie

Mocne strony Słabe strony
Wyjątkowe kursy Raczej dla bardziej doświadczonych graczy
Ogromny wybór zakładów Nawigacja potrafi być toporna
Łatwy w uzyskaniu bonus

Recenzja

Bet365 użytkowanie

Bet365.com to wszechstronny serwis, jednak nie jest on przeznaczony początkującym. Strona wymaga od nowego gracza poświęcenia nieco czasu na zapoznanie się z nią. Gdy jednak już ją opanujesz, znajdziesz na niej prawdziwy ogrom różnych zakładów !

Kursy

To bez wątpienia największa zaleta serwisu Bet365 ! Oferowane kursy należą do najwyższych w sieci a na pochwałe w szczególności zasługuje stopa zwrotu, np. : piłka nożna - 94%, koszykówka - 97%. Kursy przy zakładach na żywo również stoją na bardzo wysokim poziomie.

Bet365.com wiarygodny ?

Bet365 istnieje od 2001 r. i jest jednym z najpoularniejszych bukmacherów w Wielkiej Brytanii. Gracze z całego świata chwalą przede wszystkim przejżystość strony, jakość obsługi klienta oraz wspaniałą ofertę zakładów.

Transakcje szyfrowane są za pomocą systemu podobnego do tych używanych przez większość banków internetowych. Składanie depozytu na stronie Bet365 odbywwa się bez przeszkód i bez jakiego kolwiek ryzyka.

Jak wpłacić ? Jak wypłacić ? Jakie opłaty ?

Bet365 umożliwia korzystanie z najpopularniejszych środków płatności : od przelewów bankowych po portfele elektroniczne, wszystko jest ! Do tego serwis nie pobiera żadnych opłat od transakcji.

Obsługa klienta

Obsługa klienta Bet365 jest bez wątpienia jedną z najlepszych w sieci. Obsługa jest dostępna 24/24h ! Obsługa klienta rozwiązuje pojedyńcze problemy udzielając konkretnych, precyzyjnych odpowiedzi. Możesz się z nią skontaktować, przez :

  • Email: support-pol@customerservices365.com
  • Telefon / Fax : 01782 684 632 lub 08000 328 832 (bezpłatny numer)
  • Chat na żywo

Opinia Zaklady-Bukmacherskie

Bet365 jest solidnym i wszchestronnym internetowym bukmacherem. Ilość proponowanych dyscyplin i rozgrywek jest ogromna ! Kursy zdecydowanie należą do najlepszych na rynku. Bez zastanowienia polecamy tego bukmachera !.

Najkorzystniejsze kursy w sieci !

16/20

Oceny

Nawigacja
15/20
Oferta
17/20
Kursy
18/20
Niezawodność
17/20
Bonus
15/20
Ogólna ocena
16/20

Inne informacje

Bonus

Środki płatności

Visa wypłata
Mastercard za darmo
Przelew bankowy za darmo
Czek za darmo
Skrill za darmo
NETELLER za darmo
Clik2pay za darmo
paysafecard za darmo
Start
Prognozy
Najlepsze bonusy
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2023 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone