Strona główna > Pomoc przy zakładach > Pomyłki do uniknięcia i 7 wskazówek na dobry start

Pomyłki do uniknięcia i 7 wskazówek na dobry start

Wydaje się, że stawianie i wygrywanie zakładów sportowych nie jest w cale takie trudne ! Jednak początkujący gracze często wpadają w pułapki, które dla doświadczonego gracza są oczywiste. Dlatego bardzo ważne jest poznanie podstawowych zasad, dzięki którym nie raz unikniesz przykrej niespodzianki. Zapraszamy Cię do zapoznania się z kilkoma podstawowymi błędami jakie możesz popełnić rozpoczynając przygodę z zakładami sportowymi oraz poradami jak ich unikać.

Historia Jana

Za radą przyjaciela Jan postanowił rozpocząć przygodę z zakładami sportowymi i założył konto u pierwszego lepszego bukmachera. Jan wpłaca na konto niewielką sumę i pierwszego dnia stawia prawie wszystko. Postawione zakłady to "pewniaki", jest więc pewny wygranej. Jan jest tak pewny siebie, że postanawia zagrać w Combo (zakłady kombinowane) aby pomnożyć kursy i wygrać jak największe pieniądze.

Niestety jego wspaniałe Combo 5 spotkań nie wypaliło z powodu jednego nieoczekiwanego remisu. Opróżniając w ten sposób założone tego samego dnia konto, Jan zamyka przeglądarkę i postanawia zając się czymś innym. Jan odpuścił sobie zakłady sportowe, gdyż okazały się one się zbyt skomplikowane dla niego.

Jan próbuje Metody Cud

Niecały miesiąc później Jan odkrywa w sieci ciekawą reklamę - Jak zarobić 5000 zł miesięcznie grając w internecie ! Zaciekawiony Janek zakłada konto u reklamowanego bukmachera i próbuje obiecującej metody. Po spotkaniu Jan odkrywa, że wygrał kwotę dwukrotnie wyższą niż depozyt, który wcześniej złożył - co za radość ! Jan już widzi jak kupuje najnowszą konsolę video dzięki zyskom z cudownej metody i dziękuje webmasterowi wspaniałej strony. Jan jest tak optymistyczny, że decyduje się się na zwiększenie budżetu by stawiać jak najwięcej i pomnożyć zyski.

Jan nie rozumie dlaczego przy kolejnej próbie metoda nie podziałała i dlaczego wszystko stracił ! Przekonany, że to jedynie zła passa, postanowił ponownie zasilić konto i odrobić straty. Po raz kolejny pudło, Jan przegrał wszystko.

Odkrycie Valuebet

Zirytowany, że dał się oszukać, Jan decyduje się podejść do sprawy na poważnie i stara się zrozumieć w jaki sposób dał się nabrać. W tym momencie odkrywa wiele różnych matematycznych pojęć. Jan zrozumiał, że trzeba stawiać na ValueBet, że musi skrupulatniej analizować spotkania, na które będzie stawiał, i że nigdy nie należy wierzyć w "pewniaki".

Od tego momentu, Jan częściej wygrywa ale jego kapitał nie rośnie w oszałamiającym tempie. Jan nie stawia już więcej niż 20% kapitału i skrupulatnie analizuje zakłady, które go interesują.

Nudząc się przed komputerem, Jan kusi los i decyduje się pójść za poradami znanego na forach sportowych typera. Jan w pełni ufa zdolnemu typerowi, któremu od dwóch tygodni sprawdzają się wszystkie prognozy, i stawia całą pulę pieniędzy na zakład polecany przez ProTypera75. Niestety dla Jana, ProTyper75 się pomylił... Jan przegrał cały, który ciężko wypracował w ostatnim miesiącu. Zdenerwowany przegraną Jan postanawia rzucić kilka obelg w stronę typera.

Jan poznaje SureBet

Jakie szczęście ! Siedząc w sieci, Jan znalazł niezawodną metodę Surebet. ! Szybko policzył, że ze średnim zyskiem wynoszącym 2% dziennie, zaczynając od 500 zł, uda mu się zarobić 2500 zł w niespełna 3 miesiące ! Wierząc, że znalazł prawdziwą metodę (udowodnioną matematycznie), Jan zaczyna grę.

Niestety, nie przewidział problemów związanych z Surebetem. Ledwie postawił 300 zł na stronie Betclic a bukmacher zmienił kurs ! Jego zakład przestał w ten sposób być korzystny. Jan zaczyna wierzyć, że ma pecha. Raz jeszcze powtarza całą operację i stawia super SureBet na mecz tenisowy. Niestety znowu lipa, bukmacherzy nie mają takich samych zasad co do rezygnacji a gracz A właśnie skręcił kostkę... W ten sposób Jan stracił 40 % kapitału, ponieważ jeden z bukmacherów rozliczył zakład jako przegrany a drugi zwrócił mu jedynie podstawową stawkę.

Jakie wnioski można wyciągnąć dla Twoich zakładów?

Błędy popełnione przez Jana i większość początkujących graczy :

  • Stawianie całości kapitał słuchając jedynie instynktu.
  • Zakłady Combo na np. 5 meczy.
  • Ufanie reklamom i tanim sztuczkom.
  • Zbyt wielka pewność siebie przy dobrej passie.
  • Stawianie "jedynie" 20% kapitału myśląc, że jest się ostrożnym.
  • Podążanie na ślepo za czyimiś prognozami.
  • Wiara w "niezawodne" metody typu SureBet.

Rady aby nie podzielić losu Jana

Starannie wybieraj swoich bukmacherów

Unikaj mniej znanych bukmacherów, którzy nie są na 100% pewni. Dowiedz się jak wybrać odpowiedniego internetowego bukmachera : Internetowi Bukmacherzy

Wystrzegaj się komparatorów kursów i bukmacherów, którzy porównują dziesiątki portali. Niektórzy bukmacherzy oferują nieziemskie kursy aby przyciągnąć jak największą ilość graczy, by później nabić ich w butelkę. Wybierz sprawdzonego bukmachera, posiadającego licencję !

2 Twórz combos z małą liczbą meczy

Zakłady kombinowane są interesujące, pod warunkiem że nie przesadzisz z ilością ! Graj ostrożnie unikając Combo na wiele meczy. Na długą metę nie polecamy zakładów kombinacyjnych, ale jeżeli się już na nie skusisz, staraj się nie kombinować więcej niż 3-4 spotkań.

3 Mecz NIGDY nie jest wygrany przed czasem

Tworząc kilka Combo na raz, staraj się nie stawiać kilka krotnie na ten sam mecz. Może Ci się wydawać, że z jednym pewniakiem masz większe szanse na wygraną ale tak naprawdę częściej spotka Cię niemiła niespodzianka.

4 Śledź rygorystycznie rachunkowość Twoich zakładów

Sprawdzaj regularnie stan konta by mieć świadomość o zysku lub ewentualnej stracie. Unikaj stawiania dziwacznych zakładów, stawiaj przede wszystkim na Value Bet !

5 Unikaj zakładów "fullbank" na wyłącznie jeden mecz

"Raz kozie śmierć !". To właśnie tego typu zachowania przynoszę bukmacherom największy zysk. Maksymalna stawka nie powinna przekroczyć 10% kapitału ! Jeżeli chcesz zadbać o pozytywny stan konta, twoje stawki nie powinny być większe niż 5% dostępnych funduszy.

6 Bądź bardzo cierpliwy i nie próbuj się odegrać po przegranej

Graj z myślą, że zainwestowane pieniądze są z góry przegrane. Nie obstawiaj spotkań, których wynik jest już przesądzony. Drużyna, która np. już osiągnęła cel (tytuł, kwalifikacja, itp.) nie zagra spotkania w ten sam sposób co drużyna, która może jeszcze wiele zyskać bądź stracić !

7 Unikaj wymyślnych strategi znalezionych w Internecie

Istnieją oszuści, którzy będą starali się za wszelką cenę namówić Cię na wykorzystanie jakiejś wspaniałej metody. Pewniaki nie istnieją ! Unikaj również metod typu martyngał, dzięki którym być może zbyt często nie przegrywasz ale które mogą mieć drastyczne konsekwencje w razie złej passy. Martyngał wymaga podwojenia stawki w razie przegranej.

Skorzystaj z naszych porad i postaw zakład w serwisie Betclic !

Jakie wnioski można wyciągnąć z tej historii ?

Rady aby nie podzielić losu Jana

Starannie wybierz bukmachera

2 Twórz Combo o niewielkiej liczbie spotkań

3 Mecz NIGDY nie jest z góry wygrany lub przegrany

4 Rygorystycznie organizuj zakłady i wydatki

5 Unikaj zakładów "fullbank"

6 Graj cierpliwie i nie próbuj się odegrać po porażce

7 Unikaj wymyślnych strategji znalezionych w Internecie

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone