Strona główna > Pomoc przy zakładach > Skrill

Skrill

Moneybookers, od niedawna nazywany również Skrill, to elektroniczny portfel. Jeżeli często wydajesz lub grasz o pieniądze w sieci, korzystając z serwisu typu Skrill zaoszczędzisz sporo czasu. Portfele elektroniczne to przede wszystkim błyskawiczne przelewy, o wiele szybsze niż tradycjonalne banki. Przelew z konta na konto wykonywany jest niemalże natychmiastowo. W ciągu kilku lat Moneybookers wyrosło na lidera portfeli elektronicznych, przede wszystkim dzięki niskim, konkurencyjnym opłatom przy transakcji.

Załóż konto

Aby otworzyć konto wystarczy adres mailowy. Trudno o prostszy i szybszy sposób rejestracji ! Zarejestruj się tutaj : Zarejestruj się w serwisie Skrill

Złóż depozyt na Skrill

Aby złożyć depozyt, Skrill proponuje kilka rozwiązań :

  • Karta kredytowa. Opłata przy wpłacie to 1.9%, ale nie więcej niż 42 zł. Pieniądze są przelane natychmiastowo. Przy pierwszym depozycie zostanie przeprowadzona weryfikacja tożsamości użytkownika.
  • Przelew bankowy, dostępny za darmo (przelew24 - 0.9%). W zależności od banku operacja może potrwać 2-3 dni.
  • Paysafecard. Nie polecamy tej opcji gdyż przy wpłacie pobierana jestz prowizja o wysokości 5.5% !

Serwis ogranicza depozyty, jednak możesz, po weryfikacji tożsamości, zwiększyć miesięczny limit.

Wypłata swoich pieniędzy

W momencie wypłaty pieniędzy, serwis proponuje te same opcje co te dostępne przy wpłacie :

  • Przelew, przy którym zostanie pobrane 12,4 zł.
  • Wypłata czekiem, dość powolna i droga, pobranych zostanie 14,72 zł..
  • Karta kredytowa, prowizja wynosi 12,4 zł

Wypłaty również są limitowane, jednak tak jak w przypadku wpłat, po weryfikacji tożsamości, będziesz mógł zmniejszyć ograniczenia.

Możesz również zamówić kertę MasterCard Skrill (Moneybookers). Dzięki niej masz dostęp do wszystkich bankomatów, w których Mastercard jest akceptowana (lub 29 milionów okienek). Możesz również nią płacić on-line lub w sklepie.

Obsługa klienta i bezpieczeństwo

Obsługa klienta, tak jak interfejs strony, pozostawia wiele do życzenia. Serwis Skrill ne posiada opcji Live Chat, więc pomoc możesz otrzymać jedynie telefonicznie lub drogą mailową. Odpowiedź na mail'a trwa średnio kilka godzin.

Pod względem bezpieczeństwa i szyfrowania danych Skrill korzysta z indentycznego systemy co tradycjonalne banki. To jak postrzegamy markę banku online zależy przede wszystkim od jego bezpieczeństwa a Skrill jest świetnie zabezpieczony.

Nasza opinia o Skrill

Serwis Skrill jest świetnym sposobem płatności, idealnym do wydatków w sieci, szczególnie jeżeli chodzi o zakłady online. Praktycznie wszyscy internetowi bukmacherzy akceptują tą formę płatności. Skrill jest świetnym narzędziem do przerzucania pieniędzy pomiędzy różnymi serwisami bukmacherskimi.

Aby zarejestrować się na Skrill, kliknij tutaj

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2023 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone