Strona główna > Pomoc przy zakładach > Dobra analiza meczu piłkarskiego

Dobra analiza meczu piłkarskiego

Poznaj nasze metody i porady na analizę meczu piłkarskiego i stawianie jak najkorzystniejszych zakładów.

Skoncentruj się na jednych lub kilku rozgrywkach

W ten sposób nie będziesz musiał nieustannie wyszukiwać informacji na temat większości spotkań. regularnie śledząc dane rozgrywki masz większe szanse na postawienie dobrej prognozy. Nawet jeżeli nie masz zamiaru obstawiać danego spotkania, bądź czujny i sledź wyniki interesujących Cię rozgrywek. Korzystaj z serwisów internetowych a nawet z Goggle by poznać wszystkie statystyki.

2 Nie oceniaj zakładu jedynie na zasadzie kursu

Nie myśl w ten sposób : "Kurs na tą drużyne jest w miare niski, stawiając na nią powinienem wygrać". Wydaje się to logiczne, jednak trzeba zawsze uważać. W piłce nożnej, drużyny typu Legia bądź Wisła mogą otrzymać kurs niższy niż powinny. Stawianie na drużyne biorąc pod uwagę wyłacznie nazwę to błąd popełniany przez wielu zagranicznych graczy.

3 Uwaga na statystyki

Statystyki mogą się zarówno okazać kluczowe jak i bezużyteczne. Informacja o ilości strzelonych bramek przez daną drużyne w ostatnich pięcu spotkaniach jest interesująca, natomiast sprawdzanie jak statystycznie dana drużyna strzelała bramki w przeciągu ostatnich 10 lat jest po porostu śmieszne. Miej na uwadzę, że każda seria wcześniej czy później dobiega końca.

4 Sprawdzaj, którzy zawodnicy zostali zawieszeni lub kontuzjowani

Drużyna grająca bez kluczowych zawodników automatycznie staje się mniej atrakcyjna...

5 Sprawdź rodzaj spotkania, na którym stawiasz

Mecz towarzyski nie jest brany pod uwagę na równi z finałem Ligi Mistrzów. Stawiając na mecze towarzyskie nie graj o zbyt wielkie pieniądze, gdyż często zdarzają się niespodzianki. To samo można powiedzieć o Pucharach, praktycznie co roku zdarza się, że niewielka drużyna powala na kolana o wiele lepszy zespół. Przy pomniejszych spotkaniach faworyt zwykle daje odpocząć kluczowym zawodnikom. Broń Boże nie stawiaj na wirtualny futbol ! Niektórzy bukmacherzy proponują również taki wariant zakładania się.

6 Rozgrywki to również istotny element

Łatwiej przewidzieć wynik spotkania dwóch drużyn o większej różnicy poziomu niż w przypadku konfrontacji podobnych zespołów. Kurs na dominującą drużynę będzie z pewnością niższy ale za to wynik jest bardziej prawdopodobny. Przyjżyj się również niższym ligom. Trafisz w nich na wiele niezłych okazji, gdyż często zdarza się, że większe zespoły podrzucają zawodników do rezerwy. To już Twoje zadanie by śledzić składy i wywęszyć w ten sposób dobry interes.

7 Ważny jest okres, w jakim rozgrywane jest spotkanie

Uwaga na rozgrywki po przerwie ! Zdarza się, że nie wielkie zespoły zamiatają tymi bardziej znanymi. Lepiej przeczekać parę kolejek by zobaczyć, w którą stronę idzie tendencja, i który zespół gra najlepiej.

Skorzystaj z naszych porad i postaw zakład w serwisie Betclic !

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2023 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone