Strona główna > Pomoc przy zakładach > Korzyści z Valuebet

Korzyści z Valuebet

Aby zapewnić sobie zysk na dłuższą metę, stawiaj prawie wyłącznie na Value Bety. Jeżeli miałeś już okazję odwiedzić jakiekolwiek forum o zakładach sportowych, z pewnością była tam mowa o Value Bet czy Value. To kluczowa metoda, która zmusza gracza do zastanowienia się nad zakładem. Jednym z podstawowych błędów popełnianych przez początkujących graczy jest stawianie na instynkt, bez namysłu. Proces ustalania czy zakład jest albo nie Value Bet'em zmusza graczy do matematycznego oceniania szans na sukces.

Definicja Valuebet

Zakład stanowi Valuebet jeżeli prawdopodobieństwo sukcesu przewyższa jego opłacalność.

Weźmy jako przykład Orzeł czy Reszka. Rzucając nie oszukaną monetą, masz 50% szans na to, że wypadnie orzeł i 50%, że wypadnie reszka. Szansa wynosząca 50% równa się kursowi 2.0. Powiedzmy, że BetClic proponuje kurs o wysokości 2.5 na Orła.

(50 x 2.5) / 100  = 1.25

Formuła aby obliczyć Value Bet wygląda nastepująco : (Szansa x Kurs) / 100. Jeżeli wynik jest większy od 1, masz przed sobą Value Bet. Im większy wynik, tym korzystniejszy Value Bet.

W tym przypadku jest to opłacalny zakład, którego nie wolno przegapić. Stawianie na Value Bety nie gwarantuje wygranej ale z reguły przynosi zysk na dłuższą metę.

Korzystaj z Valuebet

Załóżmy, że postawiłeś 5000 zakładów w wysokości 10 zł, na Orzeł po kursie 2.5. Logicznie masz szansę wygrać i przegrać po 2500 zakładów.

  • Wygrywasz : 10 x 2500 x 2.5= 62.500 zł
  • Przegrywasz : 10 X 2500 = 25.000 zł
  • Total : 62.500 - 25.000 = 12.500 zł
  • Zysk + 12.500 zł

Zlokalizować Valuebets

Najtrudniej jest zanaleźć tak korzystny Value Bet. Biorąc pod uwagę fakt, iż bukmacherzy pobierają określoną marżę i znają się na sporcie, będziesz musiał być jeszcze lepszy od nich przy analizie pewnych zakładów. Wymusza to na Tobie pewien rygor, dzięki czemu nie będziesz stawiać na byle co.

Korzystanie z tej metody wymaga pewnej dyscypliny :

  • Stawiaj nie więcej niż 5% aby zabiezpieczyć się w razie złej passy i jak najdłużej utrzymać kapitał przy życiu
  • Analizuj każdy zakład aby mieć przewagę nad bukmacherem
  • Nie stawiaj na byle które zakłady, danego dnia jedynie kilka zakładów jest Value
  • Nie staraj się odegrać, i tak wiesz że metoda na dłuższą metę przyniesie Ci zysk

Chyba nie trzeba przypominać, że jest to bardzo delikatny i czasochłonny proces, który w rękach sprawnego gracza może się okazać bardzo opłacalny !

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone