Strona główna > Pomoc przy zakładach > Podążanie za sportowymi typami i prognozami

Podążanie za sportowymi typami i prognozami

W sieci dostępna jest niezliczona ilość prognoz sportowych. Jednak trzeba być choć odrobinę czujnym i nie iść na ślepo za przewidywyniami byle którego typera. Na zaklady-bukmacherskie i innych serwisach internetowych, wielu użytkowników stawia własne prognozy. Niektórzy robią to bezinetresownie, inni liczą na zarobek. Z punktu widzenia gracza trudno jest ustalić czy powinno się podążać za tym czy tamtym typerem.

Musisz wiedzieć, że żadna prognoza nie jest warta stawki przekraczającej 10% Twojego kapitału. Niezależnie od jakości typera, musisz zawsze być na baczności i brać pod uwagę fakt, że prognozy nigdy nie są pewne na 100%. W sporcie, niezależnie od dyscypliny, nie da się na 100% wywróżyć wyniku. Aby ocenić czy prognoza jest wiarygodna, musisz wziąć pod uwagę kilka elementów.

Historia typera

Przede wszystkim dowiedz się więcej o typerze. Zna się lepiej na piłce czy na tenisie ? Stawia prognozy regularnie ? Czy w przeszłości udało mu się postawić naprawdę niezłe prognozy ? Strzeż się wszystko-wiedzących ! Wielu internautów opowiada bajki wyssane z palca tylko po to by wzbudzić jak największe zainteresowanie. Jeżeli nie znajdziesz jakichkolwiek informacji na temat wiarygodności typera, zastanów się dwa razy zanim postawisz zakład.

Opinie innych użytkowników

Generalnie, społeczność wskazuje czy prognoza jest wiarygodna czy nie. Wiarygodna prognoza to nie koniecznie pewna prognoza, oznacza to jedynie, że argumentacja jest uzasadniona. Korzystaj z debat, zapoznaj się z opiniami innych aby wyrobić własną opinię. Najlepsze prognozy są uzasadnione argumentacją za / przeciw. Nie wahaj się zadać pytanie samemu typerowi. Zapytaj się np. dlaczego myśli, że to właśnie ta a nie inna drużyna wygra skoro wiadomo, że najlepsi zawodnicy są zawieszeni, bądź nie zagrają z innego powodu.

Źródła typera

Lokalne źródła są najlepsze. Jeżeli Chorwacki typer stawia prognozę na spotkanie pomiędzy dwoma drużynami z tego kraju, ma on większe szanse na bycie wiarygodnym niż zagraniczny typer. Pewne informacje mogą zostać przeoczone gdy nie zna się danego kraju. Słuchaj uważnie gdy typer z doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat danych rozgrywek podaje kluczowe informacje (kontuzje, zawieszenia, spadek formy, itp.).

Argumentacja

Nie popełniaj błędu myśląc, że 50 linii ma większą wartość niż 5 liniowa argumentacja. To dobrze jeżeli typer jest w stanie pisać godzinami na temat składu poszczególnych drużyn i wyłonić według tego faworyta. Jednak gdyby streścił, że kluczowi zawodnicy przeciwników spędzili przed meczem noc w dyskotece, dostał byś informacje o większej wartości, opierającą się na konkretnym, obiektywnym elemencie.

Twoje osobiste odczucie

Podsumujemy ten artykuł najważniejszym. Zawsze pamiętaj, że stawiasz własne pieniądze. Pieniądze możesz bezpiecznie powierzyć jedynie Sam'owi z filmu "Casino", wszyscy inni typerzy nie zagwarantują Ci pewnego zysku. Pośród masy kiepskich prognoz dostępnych w internecie z łatwością znajdziesz te wiarygodne, pamiętaj jednak, że to ty decydujesz się na zakład. Jeżeli przegrasz to wyłącznie z własnej winy, nie ma sensu ubliżać innym za własny błąd.

Pozostałe rubryki :

Prognozy
Serwisy bukmacherskie
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone