Prognoza
Real Madryt do przerwy/końcowy
Kurs
1.40

Dzięki fenomenalnemu zwycięstwu 4-0 na Allianz Arenie, real zakwalifikował się do finału C1 i powalczy o słynną Decimę. Chłopcy Carlo Ancelotti chcieli by zgarnąć również tytuł mistrza hiszpanii ale konkurencja, w szczególności tempo Colchoneros, stanowi nie lada wyzwanie... Królewscy muszą więc wygrać by dalej grać o tytuł, ale czy uda im się to przeciw Valencii, która została ostatnio wyeliminowana z C3 ?

Wyjaśnienie prognozy

• Grając przeciwko czołowym hiszpańskim zespołom (poza Big Two) Real prowadził w przerwie by wygrać u siebie 13 z ostatnich 17 spotkań Ligi.
  • Valencia upadła w pierwsym meczu 1/2 finału C3, przegrywając również w przerwie.
  • W ostatniej konfrontacji Real - Valencia rozegranej na Bernabeu, drużyna z Madrytu prowadziła w przerwie i na koniec pokonała przeciwników.
  • Valencia przegrywała w przerwie, i po ostatnim gwizdku, podczas ostatniego spotkania na wyjeździe.

Nasza prognoza Real Madrid Valencia

Real Madryt wie, że najważniejszy mecz sezonu zagra przeciwko sąsiadom z Madrytu w finale Ligi Mistrzów, z drugiej strony Merengues nie chcą zaprzestać walki o mistrzostwo Hiszpanii. Ambitni, perfekcyjnie grający od kilku tygodni chłopcy Carlo Ancelotti są w stanie pokonać zespół z Walencji oraz prowadzić po pierwszej połowie. Polecamy właśnie ten zakład !