Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Typy Bundesliga i Prognozy

Bundesliga : Znajdziesz tu wszystkie dostępne prognozy redakcji zaklady-bukmacherskie.com. Aby przeczytać wybraną prognozę kliknij "Szczegółowa prognoza".

Bundesliga Nasze prognozy Bundesliga

Bundesliga Bundesliga
Borussia Dortmund - SC Paderborn
22/11/19 19H30
Prognoza
Borussia Dortmund
Kurs
1.18
Bundesliga Bundesliga
Bayer Leverkusen - SC Freiburg
23/11/19 14H30
Prognoza
Bayer Leverkusen / SC Freiburg
Kurs
1.23
Bundesliga Bundesliga
Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg
23/11/19 14H30
Prognoza
Eintracht Frankfurt / Remis
Kurs
1.33
Bundesliga Bundesliga
Werder Brema - FC Schalke 04
23/11/19 14H30
Prognoza
FC Schalke 04
Kurs
2.71
Bundesliga Bundesliga
Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium
23/11/19 14H30
Prognoza
Bayern Monachium
Kurs
1.19
1 - 2

Bundesliga Nasze poprzednie typy

Poniżej znajdziesz poprzednie prognozy oraz ich wynik.

Bundesliga Bundesliga
Freiburg Eintracht Frankfurt
10/11/2019 17H00
Prognoza
Freiburg / Eintracht Frankfurt
Kurs
1.4
Bundesliga Bundesliga
Wolfsburg Bayer Leverkusen
10/11/2019 14H30
Prognoza
Wolfsburg / Bayer Leverkusen
Kurs
1.37
Bundesliga Bundesliga
Moenchengladbach Werder Bremen
10/11/2019 12H30
Prognoza
Moenchengladbach / Remis
Kurs
1.34
Bundesliga Bundesliga
Bayern Monachium Dortmund
09/11/2019 17H30
Prognoza
Bayern Monachium
Kurs
1.75
Bundesliga Bundesliga
Schalke 04 Fortuna Dusseldorf
09/11/2019 14H30
Prognoza
Schalke 04
Kurs
1.75
1 - 2 - 3

Kluczowe statystyki Bundesligi

  • Licząc średnio 2,9 goli na mecz już od ponad 5 lat, niemiecka Bundesliga jest najbardziej ofensywną ligą spośród 5 « dużych » europejskich rozgrywek.
  • Mając na koncie 23 ze 101 tytułów, szansa że Bayern Monachium zdobędzie mistrzostwo wynosi ¼. W zależności od proponowanego kursu, zakład o zdobycie mistrzostwa Niemiec przez drużynę z Monachium może okazać się naprawdę korzystny.
  • Od sezonu 2010/2011, przynajmniej jedna z drużyn (czasami nawet dwie), które przebiły się do Bundesligi z niższej ligi, jest relegowana następnego roku. Postawienie zakładu na relegację jednej z tych drużyn może być świetnym sposobem na zasilenie konta.

Wszystko co musisz wiedzieć o Bundeslidze zanim postawisz zakład

Niemieckie rozgrywki są zdominowane przez dwa kluby : Bayern Monachium i Borussię Dortmund. Za nimi znajdują się outsiderzy, którzy jednak są zbyt słabi w porównaniu do obu gigantów i mają małe szanse na zdobycie tytułu. Są to Bayer Leverkusen, Werder Brema, Wolfsburg, Borussia Mönchengladbach oraz Schalke 04. Za tak liczną czołówką znajdują się słabsze kluby, które prezentują podobny poziom gry, jednak nie raz zdarza się, że jeden z tych zespołów zaskoczy wszystkich świetnym sezonem. Różnica poziomu gry jest również spora pomiędzy drużynami Bundesligi i niemieckiej drugiej ligi. Drużynom które dostały się do niemieckiej elity jest zwykle trudno utrzymać się w rozgrywkach, chyba że posiadają one spore możliwości finansowe (np. Hoffenheim).

Ogólna prezentacja Bundesligi

Bundesliga to najwyższa dywizja męskiego futbolu w Niemczech. W przeciwieństwie do większości europejskich rozgrywek, Bundesliga nie składa się z 20 zespołów ale z 18. Mistrzostwo Niemiec rozgrywane jest w jednej fazie, w której zespoły walczą ze sobą w dwu meczu (raz u siebie, raz na wyjeździe). W Bundeslidze zwycięstwo zapewnia 3 punkty, remis jeden punkt a przegrany odchodzi z niczym. Na zakończenie sezonu, drużyna która uzyska największą ilość punktów zostaje Mistrzem Niemiec. Trzy pierwsze zespoły automatycznie kwalifikują się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, natomiast zespół z czwartej lokaty musi wpierw przejść przez baraże. Piąty klub kwalifikuje się do baraży Europa League a szósty w klasyfikacji walkę o Puchar Europy rozpocznie od trzeciej rundy. Dwa zespoły z najmniejszą ilością punktów są relegowane do Zweite Bundesliga, niemieckiej drugiej ligi. Klub zajmujący 16 lokatę rozgrywa barażowy dwu-mecz z trzecim zespołem Zweite Bundesligi. Ogólna klasyfikacja jest sporządzana według tych kryteriów : Ilość punktów, liczba zwycięstw, ilość strzelonych goli, różnica bramkowa, itd…


A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2019 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone