Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Typy Serie A i Prognozy

Serie A : Znajdziesz tu wszystkie dostępne prognozy redakcji zaklady-bukmacherskie.com. Aby przeczytać wybraną prognozę kliknij "Szczegółowa prognoza".

Serie A Nasze prognozy Serie A

Nasze prognozy nie są jeszcze dostępne. Ukażą się one już niedługo.

Serie A Nasze poprzednie typy

Poniżej znajdziesz poprzednie prognozy oraz ich wynik.

Serie A Serie A
Salernitana Udinese
22/05/2022 19H00
Prognoza
Salernitana / Remis
Kurs
1.29
Serie A Serie A
Venezia Cagliari
22/05/2022 19H00
Prognoza
Cagliari
Kurs
1.69
Serie A Serie A
Inter Sampdoria
22/05/2022 16H05
Prognoza
Inter
Kurs
1.17
Serie A Serie A
Sassuolo Ac Milan
22/05/2022 16H00
Prognoza
Ac Milan
Kurs
1.47
Serie A Serie A
Spezia Napoli
22/05/2022 10H30
Prognoza
Napoli
Kurs
1.77
1 - 2 - 3

Kluczowe statystyki Serie A

  • Od 2004/2005 r., w ponad 50% spotkaniach Serie A, średnio padło mniej niż 2,5 bramek. Nawet jeżeli włoskie rozgrywki stają się coraz bardziej spektakularne, postawienie zakładu na Under 2,5, szczególnie gdy grają drużyny ze środka tabeli, nie jest złym pomysłem.
  • Od ponad 6 lat, średnia zwycięstw na własnej murawie wynosi mniej niż 50% co pozwala spekulować, że przewaga gry na własnej arenie nie jest aż tak odczuwalna we Włoszech, nawet jeżeli gorliwi zwolennicy rozgrywek twierdzą co innego … li>
  • Co roku, średnio 25% spotkań z włoskich rozgrywek kończy się remisem. To wyższa średnia w porównaniu z innymi europejskimi ligami.
  • Ostatnia drużyna nie zaliczana ani do faworytów, ani do outsiderów, która zdobyła mistrzostwo Serie A to Sampdoria sezonu 1990/1991. Z reguły, stawianie zakładu na zdobycie tytułu przez większe kluby jest rzęczą opłacalną.li>

Wszystko co musisz wiedzieć o Serie A przed postawieniem zakładu

Coraz mniej nastawione na defensywę, włoskie zespoły powoli zapominają o sławnym Catenaccio. Niektórzy obserwatorzy uważają, że włoskie rozgrywki tracą splendor i mogły by nawet cofnąć się w rankingu UEFA. W Serie A od lat wyróżniają się takie kluby jak Juventus FC, AC Milan, Inter Milan czy AS Roma. Jednak już od kilu lat, Inter, tak jak i Roma, traci nieco swej sławy. Na dzień dzisiejszy to Juventus i AC Milan dominują we Włoszech. Doliczyć do nich możemy zespół z Neapolu, który od niedawna również nie ma im czego pozazdrościć. Za tą czołówką zwykle widnieją zespoły takie jak Fiorentina, Lazio czy Udinese.

Włoska liga bez wątpienia należy do najbardziej taktycznie wymagających, europejskich rozgrywek. Drużyny przykładają temu aspektowi o wiele więcej uwagi niż w innych ligach (Anglia, Niemcy, Hiszpania, itp.) , w których zawodnicy mają zwykle « więcej miejsca ».

Ogólna prezentacja Série A

Serie A jest najbardziej prestiżową, włoską ligą. Organizowana w taki sam sposób jak większość europejskich rozgrywek ligowych, w skład Serie A wchodzi 20 zespołów, walczących ze sobą w dwu-meczu. Na łamach włoskiej ligi, zwycięstwo przynosi 3 punkty, remis 1 a porażka okrągłe 0. Po rozegraniu ostatniej kolejki, drużyna, która zdobyła najwięcej punktów zdobywa tytuł mistrza Włoch oraz cenne Scudetto. Dwie pierwsze ekipy automatycznie kwalifikują się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, natomiast trzecia drużyna musi wpierw przejść przez baraże. Czwarty w tabeli kwalifikuje się do Europa League a piąta drużyna musi przejść przez 3 rundę kwalifikacyjną, jeżeli ma ambicje na zdobycie Pucharu Europy. Trzy najsłabsze zespoły są relegowane do Serie B – włoskiej 2 ligi. Klasyfikacja Serie A jest ustalana według kilku reguł : ogólna ilość punktów, ilość punktów z konfrontacji, różnica bramkowa w konfrontacji, ogólna różnica bramkowa, itp…


A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2022 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone