Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Typy Serie A i Prognozy

Serie A : Znajdziesz tu wszystkie dostępne prognozy redakcji zaklady-bukmacherskie.com. Aby przeczytać wybraną prognozę kliknij "Szczegółowa prognoza".

Serie A Nasze prognozy Serie A

Serie A Serie A
FC Torino - Atalanta BC
26/09/20 13H00
Prognoza
Remis / Atalanta BC
Kurs
0
Serie A Serie A
Cagliari - SS Lazio
26/09/20 16H00
Prognoza
SS Lazio
Kurs
1.72
Serie A Serie A
Sampdoria Genua - Benevento Calcio
26/09/20 16H00
Prognoza
Sampdoria Genua / Benevento Calcio
Kurs
1.3
Serie A Serie A
Inter Mediolan - ACF Fiorentina
26/09/20 18H45
Prognoza
Inter Mediolan
Kurs
1.5
Serie A Serie A
Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
27/09/20 10H30
Prognoza
Sassuolo Calcio
Kurs
1.74
1 - 2 - 3

Serie A Nasze poprzednie typy

Poniżej znajdziesz poprzednie prognozy oraz ich wynik.

Serie A Serie A
Ac Milan Bologna
21/09/2020 18H45
Prognoza
Ac Milan
Kurs
1.57
Serie A Serie A
Juventus Sampdoria
20/09/2020 18H45
Prognoza
Juventus
Kurs
1.43
Serie A Serie A
Sassuolo Cagliari
20/09/2020 16H00
Prognoza
Sassuolo / Remis
Kurs
1.36
Serie A Serie A
Genoa Crotone
20/09/2020 13H00
Prognoza
Genoa
Kurs
2.43
Serie A Serie A
Parma Napoli
20/09/2020 10H30
Prognoza
Parma / Napoli
Kurs
1.3
1 - 2 - 3

Kluczowe statystyki Serie A

  • Od 2004/2005 r., w ponad 50% spotkaniach Serie A, średnio padło mniej niż 2,5 bramek. Nawet jeżeli włoskie rozgrywki stają się coraz bardziej spektakularne, postawienie zakładu na Under 2,5, szczególnie gdy grają drużyny ze środka tabeli, nie jest złym pomysłem.
  • Od ponad 6 lat, średnia zwycięstw na własnej murawie wynosi mniej niż 50% co pozwala spekulować, że przewaga gry na własnej arenie nie jest aż tak odczuwalna we Włoszech, nawet jeżeli gorliwi zwolennicy rozgrywek twierdzą co innego … li>
  • Co roku, średnio 25% spotkań z włoskich rozgrywek kończy się remisem. To wyższa średnia w porównaniu z innymi europejskimi ligami.
  • Ostatnia drużyna nie zaliczana ani do faworytów, ani do outsiderów, która zdobyła mistrzostwo Serie A to Sampdoria sezonu 1990/1991. Z reguły, stawianie zakładu na zdobycie tytułu przez większe kluby jest rzęczą opłacalną.li>

Wszystko co musisz wiedzieć o Serie A przed postawieniem zakładu

Coraz mniej nastawione na defensywę, włoskie zespoły powoli zapominają o sławnym Catenaccio. Niektórzy obserwatorzy uważają, że włoskie rozgrywki tracą splendor i mogły by nawet cofnąć się w rankingu UEFA. W Serie A od lat wyróżniają się takie kluby jak Juventus FC, AC Milan, Inter Milan czy AS Roma. Jednak już od kilu lat, Inter, tak jak i Roma, traci nieco swej sławy. Na dzień dzisiejszy to Juventus i AC Milan dominują we Włoszech. Doliczyć do nich możemy zespół z Neapolu, który od niedawna również nie ma im czego pozazdrościć. Za tą czołówką zwykle widnieją zespoły takie jak Fiorentina, Lazio czy Udinese.

Włoska liga bez wątpienia należy do najbardziej taktycznie wymagających, europejskich rozgrywek. Drużyny przykładają temu aspektowi o wiele więcej uwagi niż w innych ligach (Anglia, Niemcy, Hiszpania, itp.) , w których zawodnicy mają zwykle « więcej miejsca ».

Ogólna prezentacja Série A

Serie A jest najbardziej prestiżową, włoską ligą. Organizowana w taki sam sposób jak większość europejskich rozgrywek ligowych, w skład Serie A wchodzi 20 zespołów, walczących ze sobą w dwu-meczu. Na łamach włoskiej ligi, zwycięstwo przynosi 3 punkty, remis 1 a porażka okrągłe 0. Po rozegraniu ostatniej kolejki, drużyna, która zdobyła najwięcej punktów zdobywa tytuł mistrza Włoch oraz cenne Scudetto. Dwie pierwsze ekipy automatycznie kwalifikują się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, natomiast trzecia drużyna musi wpierw przejść przez baraże. Czwarty w tabeli kwalifikuje się do Europa League a piąta drużyna musi przejść przez 3 rundę kwalifikacyjną, jeżeli ma ambicje na zdobycie Pucharu Europy. Trzy najsłabsze zespoły są relegowane do Serie B – włoskiej 2 ligi. Klasyfikacja Serie A jest ustalana według kilku reguł : ogólna ilość punktów, ilość punktów z konfrontacji, różnica bramkowa w konfrontacji, ogólna różnica bramkowa, itp…


A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2020 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone