Strona główna > Aktualności > Euro 2016 : Prezentacja oraz typy

Kwalifikacje Euro 2016 : Prezentacja oraz typy

16/09/14
>

Kwalifikacje Euro 2016: prezentacja i faworyci

Euro 2016 we Francji odbędzie się od 10 czerwca do 10 lipca 2016 roku Mecze bądą rozgrywały się na 10 stadionach, między innymi na Stade des Lumières w Lyonie, na nowym stadionie Vélodrome w Marsylii, jak również na Stade de France. Główną nowością jest obecność 24 zamiast 16 drużyn, jak w poprzednich finałach. Sprawa eliminacji zatem całkowicie się zmienia: 53 reprezentacje narodowe będą rywalizować aby się zakwalifikować, walacząc o 23 miejsca w turnieju. Francja znajduje się w pierwszej grupie i jest bezpośrednio zakwalifikowana do fazy finałowej, z racji, że jest gospodarzem. Wyniki drużyny francuskiej nie są zatem wliczane i rozgrywa ona jedynie spotkania towarzyskie z ekipami ze swojej grupy. Tak było w przypadku meczu rozegranego z Serbią (1-1).

Metody kwalifikacji:

Ta wstępna faza rozpoczęła się na początku września 2014 roku, a zakończy 13 października 2015. Co trzeba zapamiętać?

- Francja jest bezpośrednio zakwalifikowana jako gospodarz turnieju - Dwie czołowe drużyny z każdej grupy zostaną zakwalifikowane do fazy finałowej (18 drużyn) - Najlepsza drużyna na 3 miejscu z pośród wszystkich grup (A-I) również zostanie bezpośrednio zakwalifikowana (1 zespół) - Pozostałe 4 drużyny które się zakwalifikują, zostaną wyłonione poprzez rozegranie meczy barażowych pomiędzy wszystkimi drużynami, które zajmą 3 miejsce w kwalifikacjach, z wyłączeniem tej o najlepszym wyniku, która zostanie zakwalifikowana bezpośrednio - Mecze barażowe odbędą się w połowie listopada 2015 - Narody, które zajmą 4, 5 i 6 miejsce w każdej grupie nie wezmą udziału w Euro 2016

Faworyci w poszczególnych grupach:

Grupa A

Holandia jest wyraźnie faworytem w tej grupie przed Czechami. Mimo, że przegrała ona pierwszy mecz (2-1), stopniowo powinna wrócić na dobry tor. Islandczycy już w pierwszym dniu pokonali Turków z dużą przewagą (3-0). W związku z tym, ciężar przypadnie następnie dla Kazachstanu i Łotwy.

Nasz top2 : Holandia i Czechy.

Grupa B

W tej grupie znajdują się dwie drużyny, które brały udział w ostanim Pucharze Świata. Belgia będzie faworytem przed Bośnią i Hercegowiną. Bośnia przegrała swój pierwszy mecz z Cyprem (1-2), małym narodem, który próbuje wywołać wielkie zaskoczenie w tej grupie. Walia pokonała wszystkie przeszkody by wygrać z Andorą (1-2) i będzie polegała na swoim graczu skrzydłowym Gareth Bale aby zdobyć trzecie miejsce. Izrael również znajduje się w tej grupie.

Nasz top2 : Belgia oraz Bośnia i Hercegowina.

Grupa C

Tytułowa Mistrzyni Europy, która jednak bardzo rozczarowała podczas ostatniego Pucharu Świata, Hiszpania jest super faworytem tej grupy. Potwierdza to zresztą jej start, gdzie pokonała Macedonię 5-1. Kandydatką na drugie miejsce jest Ukraina, choć dała się pokonać u siebie drużynie ze Słowacji już w pierwszym dniu (0-1). Białoruś dała się zaskoczyć zespołowi z Luksemburgu (1-1), jednak w dalszym ciągu to ona ma szansę na miejsca na podium w tej grupie.

Notre top2 : Hiszpania i Ukraina.

Groupe D

Mistrzowie świata z lipca ubiegłego roku w Brazylii z Argentyną (1-0 po dogrywce), Niemcy nie powinny zawieść swoich kibiców w tej grupie , zwłaszcza, że z reguły dobrze radzą sobie na tym etapie kwalifikacji. Niemcy mieli pewne trudności przeciwko Szkocji, ale zaczęło się od wygranej (2-1). Szkocja będzie walczyła o drugie miejsce z Irlandią, która wygrała w Gruzji (1-2), ale również z Polską, która łatwo pokonała Gibraltar w ciągu pierwszego dnia (0-7).

Nasz top2 : Niemcy i Irlandia.

Grupa E

W tej puli, Anglia zaczęła cennym zwycięstwem w Szwajcarii z wynikiem 0-2. Te dwa zespoły grały w ostatnich Mistrzostwach Świata i są głównymi faworytami tej grupy. Estonia popisała się zaskakującym zwycięstwem nad Słowenią (1-0). Litwa zwiękrzyła zaufanie zaczynając od bardzo logicznego zwycięstwa w/z San Marino (0-2), jednym z najsłabszych europejskich reprezentacji.

Nasze top2 : Anglia i Szwajcaria. (Kurs 3.75 proponowany przez Unibet za 1 miejsce Szwajcarii jest interesujący, mimo jej porażki w pierwszym dniu w meczu z Anglią).

Grupa F

To jest bardzo otwarta grupa, z której tylko Grecja brała udział w ostatnim Pucharze Świata. Mimo to, Grecy już zaliczyli pierwszą porażkę na swoim podwórku z Rumunią (0-1)! Finlandia i Irlandia Północna, w przeciwieństwie do Grecji wygrały w pierwszym dniu, odpowiednio, na Wyspach Owczych (1-3) i na Węgrzech (1-2). Droga do pierwszego miejsca jest więc otwarta ...

Nasz top2: Rumunia i Grecja.

Grupa G

Szwecja Zlatana Ibrahimovica będzie główną atrakcją tej puli, która obejmuje również Rosję, faworyta. Szwecja rozagrała bardzo nudny mecz przeciw Austrii (1-1). Rosja z łatwością pokonała małą ekipę z Liechtensteinu (4-0). Czarnogóra ma profil idealnego psującego zabawę w tej puli. Wygrała ona swój pierwszy mecz u siebie przeciwko Mołdawii 2-0. Nasz top2 : Szwecja (2.65 u Betclic) i Rosja.

Grupa H

Włochy rozpoczęły europejską kampanię w dobrym stylu, wygrywając z Norwegią (0-2) i tym samym są bardziej niż kiedykolwiek faworytami w tej grupie . Chorwacją, która pozostawiła dość dobre wrażenie po ostatnim Mundialu i która rozpoczęła zwycięstwem przeciwko Malcie (2-0), jest zaraz po Włoszech naszym faworytem. Czy zostaniemy świadkami odrodzenia Bułgarii, która rozpoczęła swoją kampanię sukcesem w Azerbejdżanie (1-2)?

Nasze top2 : Włochy i Chorwacja.

Grupa I

Jest to słynna grupa pięciu zespół, ponieważ wyniki drużyny Francji nie są liczone. Portugalia jest faworytem w tej puli chociaż odnotowała zupełnie nieoczekiwaną stratę u siebie w meczu z Albanią (0-1). Ta ostatnia przejęła kontrolę nad spółką razem z reprezentacją Danii, która odnisła zwycięstwo w meczu z Armenią (2-1). W towarzyskim meczu przeciwko Francji, Serbia (1-1) pokazała kilka ciekawych cech, które dają jej możliwość dążyć do pierwszego miejsca w tej grupie.

Nasz top1 : Serbia (ładny kursy 3.25 u Betclic za pierwsze miejsce) i Portugalia.

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone