Strona główna > Aktualności > Zakłady Bukmacherskie prezentuje Ci swoje innowacje

Zakłady-Bukmacheskie ulepszona wersja !

07/08/12
>

Udoskonalone Zakłady-Bukmacheskie proponuje swoją nową wersję ! Teraz, bez względu na doświadczenie w dziedzinie zakładów sportowych, znajdziesz tu wszystko czego potrzeba do lepszego typowania. Oto prezentacja podstawowych zmian.

Zakłady-Bukmacheskie pomaga w wyborze

Początkujący gracze mogą teraz znaleźć n zestawienie bukmacherów poprawione i zaktualizowane, tak samo jak i najlepsze bonusy.

Wszystkie informacje zamieszczone w sieci zostały sprawdzone aby pozwolić Ci na wybranie operatora, który będzie odpowiadał w najlepszym stopniu Twoim potrzebom.

Regularne i szczegółowe prognozy

Wiele prognoz czeka na Ciebie, w każdym tygodniu ! Większość starć europejskiego futbolu zostają poddawane analizie. Nie wahaj się zajrzeć do rubryki ostatnie prognozy redakcji, zanim postawisz swój zakład.

Zoptymalizowany i łatwy w użyciu livescore

Wprowadzone zostały również nowe moduły aby ulepszyć Twoje doświadczenie w roli gracza. Pośród nich, livescore bardzo reaktywny i bardziej kompletny zachwyci fanów zakładów na żywo. Ponieważ już od teraz, będziesz mógł prowadzić dyskusję na żywo poprzez okno które pokazuje mecz na żywo.

Konkurs survivor : kto będzie najbardziej wytrzymały ?

Na stronie powstał również nowy konkurs, konkurs Survivor. Zasada jest prosta : zrealizować najlepszą serię prognoz ! Zwycięzcy zgarną darmowe zakłady oraz punkty $o$ do wymiany na wiele różnych nagród.

Bądź uważny na nowości, ten konkurs może przysłonić inny...

Ekipa Zakłady-Bukmacheskie życzy Ci miłego przeglądu !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone