Strona główna > Aktualności > Spadek włoskich klubów

Calcio, spadek włoskich klubów

20/11/12
>Ale co się dzieje w Calcio? Chociaż Milan, Inter i Juve byli wśród najlepszych drużyn kontynentu 10 lat temu, nie możemy spodziewać się obecności tych trzech klubów w półfinale Ligi Mistrzów, jak w 2002 - 2003. AC Milan wygrał puchar z wielkimi uszami, dając Włochom swoje dwunaste trofeum z najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie.

Wskaźnik UEFA : wskaźnikiem wydajności na europejskiej scenie

Drugi w klasyfikacjiUEFA 2002/2003, Calcio poniósł ciężar dominacji Ligi oraz Pierwszej Ligi, spadając na trzecie miejsce w 2006. Bundesliga następnie wyprzedziła Serię A w 2010, spychając w ten sposób Włochy na czwarte miejsce w klasyfikacji UEFA. Francja i Portugalia też są w stanie dogonić Włochy !

Włoskie kluby C1 w 2012

W całkiem ładnej grupie, Milan AC nie jest jeszcze pewien co do swojej klasyfikacji do 8 finału Ligi Mistrzów. Rossoneri są drudzy, wyprzedzeni przez Malagę i ściagany przez Anderlecht i Zenith.

Juventus rozczarowanie na początku fazy grupowej. Turyńczycy nie byli w stanie uzyskać lepszego wyniku jak mecz remisowy przeciwko Nordsjaelland (1-1) podczas pierwszej konfrontacji, na szczęscie przed powrotem do domu (4-0). Juventus będzie walczyć do końca w nadzieji, że się zakwalifikuje.

Kursy dla włoskich klubów na wygranie zawodów są wymowne. Kiedy na zwycięstwo Juventusu proponowane są na poziomie 20, te dlaMilan AC wynoszą 60 ! Dużo wyższe niż te dla klubów mniej znanych jak PSG, Malaga czy Porto.

Włoskie kluby w C3 w 2012

Na Europa League, Udinese trafił do trudnej grupy A, pomiędzy Liverpool i Anży Machaczkała gdzie gra Samuel Eto'o. Naples jest grupą bardziej przystępną ale Eindhoven oraz zaskakujący Ukraińcy z nad Dniepru są w stanie ukraść show dla Cavaniego. Jedynie Inter pokazuje dobrą twarz na Europa League, pierwszy w swojej grupie, przed Rubin Kazan i już prawie zakwalifikowany do nastęnego etapu.

Jak w Lidze Mistrzów, włoskie kluby nie są już popularne wśród bukmacherów. kwalifikacja Neapolu jest notowana na 8,50, kiedy ta Udinese jest notowana na poziomie 4.75. Jedynie Inter zachowuje pozycję przy typowaniu z kursem 1,58, że zakończy pierwszy w swojej grupie.

Calcio w rozsypce

Potężny symbol tego jest odejście najpiękniejszych gwiazd mistrzostw: strong> Ibrahimovic i Thiago Silva nie mogli dłużej zostać w Milan AC i dołączyli do PSG. Kaka nie mógł wrócić do Rossoneri, w związku płynnością gotówki, która nie może mu zapewnić wynagrodzenia.

Według sprawozdania "Calcio Report 2012" 20 drużyn z Calcio zzgromadziło dług 2,6 mld euro w 2010/2011, wzrost o 14% w porównaniu do poprzedniego sezonu.

Wreszcie afera Calciopoli (2006), fałszowane zakłady wokół Atalanta Bergame (2011) i Calcioscommesse (2012) również ugodziły w reputację Serii A.

Jaka przyszłość dla serii A ?

Jednak miłość do piłki nożnej pomaga rozwojowi włoskiego futbolu, ze stele wzrastającą liczbą członków (+4%). utrzyma włoskiej piłki nożnej, z liczbą licencji stale wzrasta (+4%). Z powodu dostępnych środków, Włoskie kluby nie mają innego wyboru jak skoncentrowanie się na trenowaniu młodych graczy, aby uregulować w tym czasie problemy finansowe. Wymuszone rozwiązanie, ale mogące okazać się zbawienne w dłuższej perspektywie dla włoskiej piłki nożnej!

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2024 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone