Strona główna > Piłka Nożna na żywo

Wyniki Piłkarskie na żywo

  • Arsenal FC 19 May 2024 - 15h00 Everton FC
    Arsenal FC Remis Everton FC
    1.179 8.5 17
  • Brighton & Hove Albion FC 19 May 2024 - 15h00 Manchester United FC
    Brighton & Hove Albion FC Remis Manchester United FC
    2.16 4.2 3.05
  • Chelsea FC 19 May 2024 - 15h00 Bournemouth AFC
    Chelsea FC Remis Bournemouth AFC
    1.435 5.75 6.25
  • Liverpool FC 19 May 2024 - 15h00 Wolverhampton Wanderers FC
    Liverpool FC Remis Wolverhampton Wanderers FC
    1.16 9.5 16
  • Villarreal CF 19 May 2024 - 17h00 Real Madryt
    Villarreal CF Remis Real Madryt
    3.35 4.1 1.952
  • FC Barcelona 19 May 2024 - 17h00 Rayo Vallecano
    FC Barcelona Remis Rayo Vallecano
    1.24 5.7 9.95
  • LOSC Lille 19 May 2024 - 19h00 OGC Nice
    LOSC Lille Remis OGC Nice
    1.63 3.67 5.2
  • FC Metz 19 May 2024 - 19h00 Paris Saint-Germain FC
    FC Metz Remis Paris Saint-Germain FC
    5.1 4.4 1.571
  • Manchester City FC 25 May 2024 - 14h00 Manchester United FC
    Manchester City FC Remis Manchester United FC
    1.37 5.25 7.7
  • Olympique Lyonnais 25 May 2024 - 19h00 Paris Saint-Germain FC
    Olympique Lyonnais Remis Paris Saint-Germain FC
    5.2 4.32 1.57
  • Polska : Ekstraklasa
    12:30
    Mks Cracovia Kraków
    Rks Raków Częstochowa
     
    15:00
    Ks Warta Poznan
    Legia Warszawa
     
    17:30
    Widzew Łódź
    Lech Poznań
     
     
  • Anglia : Premier League
    17:00
    Brighton & Hove Albion Fc
    Manchester United Fc
     
    17:00
    Arsenal Fc
    Everton Fc
     
    17:00
    Chelsea Fc
    Bournemouth Afc
     
    17:00
    Brentford Fc
    Newcastle United Fc
     
    17:00
    Manchester City Fc
    West Ham United Fc
     
    17:00
    Sheffield United Fc
    Tottenham Hotspur Fc
     
    17:00
    Luton Town
    Fulham Fc
     
    17:00
    Crystal Palace Fc
    Aston Villa
     
    17:00
    Burnley Fc
    Nottingham Forest
     
    17:00
    Liverpool Fc
    Wolverhampton Wanderers Fc
     
     
  • Hiszpania : Primera División
    19:00
    Valencia Cf
    Girona Fc
     
    19:00
    Granada Cf
    Celta De Vigo
     
    19:00
    Fc Barcelona
    Rayo Vallecano
     
    19:00
    Cadiz Cf
    Ud Las Palmas
     
    19:00
    Athletic Bilbao
    Sevilla Fc
     
    19:00
    Villarreal Cf
    Real Madryt
     
    19:00
    Atletico Madryt
    Ca Osasuna
     
    19:00
    Real Betis Balompie
    Real Sociedad
     
    19:00
    Rcd Mallorca
    Almeria
     
     
  • Włochy : Serie A
    12:30
    Sassuolo Calcio
    Cagliari Calcio
     
    15:00
    Udinese Calcio
    Fc Empoli
     
    15:00
    Ac Monza
    Frosinone Calcio
     
    18:00
    Inter Mediolan
    Lazio Rome
     
    20:45
    As Roma
    Genoa Cfc
     
     
  • Francja : Ligue 1
    21:00
    Le Havre Ac
    Olympique Marsylia
     
    21:00
    Losc Lille
    Ogc Nice
     
    21:00
    Fc Lorient
    Clermont Foot
     
    21:00
    Stade Reims
    Stade Rennes
     
    21:00
    Rc Lens
    Montpellier Hsc
     
    21:00
    As Monaco Fc
    Fc Nantes
     
    21:00
    Toulouse Fc
    Stade Brestois 29
     
    21:00
    Olympique Lyonnais
    Strasbourg Alsace
     
    21:00
    Fc Metz
    Paris Saint-germain Fc
     
     
  • : Esiliiga
    11:30
    Estonia
    Fc Tallinn
     
    11:30
    Tartu Jk Welco
    Paide Lm Ii
     
    11:30
    Viimsi Jk
    Tallin Fc Flora
     
     
  • : Meistriliiga
    13:30
    Jk Tallin Kalev
    Fc Nomme United
     
    16:00
    Parnu Linnameeskond
    Fci Levadia Tallinn
     
     
  • : Primera A
    Ubiegłe
    Deportivo La Equidad
    2 - 3
    Rojas Johan (23)goalgoalGuzman Yeison (59)
    Viveros Kevin (44)goalgoalGil Brayan (88)
    goalTorres Marlon (90)
    Deportes Tolima
     
    Ubiegłe
    Cd Once Caldas
    Independiente Santa Fe
     
     
  • Afryka : Caf Confederation Cup
    19:00
    Zamalek Sc
    Rs Berkane
     
     
  • Albania : Superliga
    20:00
    Fk Egnatia
    Kf Vllaznia Shkoder
     
     
  • Andorra : Primera Divisio
    17:00
    Ordino
    Carroi
     
    17:00
    Atletic Club D Escaldes
    Cf Atletic America
     
    17:00
    Penya Encarnada Dandorra
    Inter Club D Escaldes
     
    17:00
    Fc Pas De La Casa
    Cf Esperanca
     
    17:00
    Ue Santa Coloma
    Fc Santa Coloma
     
     
  • Anglia : League Two
    14:00
    Crawley Town-milton Keynes Dons
    Crewe Alexandra-doncaster Rovers
     
     
  • Argentyna : Division 3
    16:00
    Sportivo Atenas
    Ferro Carril Oeste General Pico
     
    17:00
    Deportivo Laferrere
    Deportivo Merlo
     
    20:00
    Olimpo Bahia Blanco
    Sansinena
     
    20:00
    Cd Santamarina Tandil
    Villa Mitre
     
    20:00
    Circulo Deportivo
    Germinal
     
    20:30
    El Linqueno
    Gimnasia Y Esgrima
     
    20:30
    Club Atletico Fenix
    San Martin Burzaco
     
    20:30
    San Martin Mendoza
    Deportivo Camioneros
     
    20:30
    Def. De Pronunciamento
    Independiente De Chivilcoy
     
    20:30
    Crucero Del Norte
    Juventud Antoniana
     
    20:30
    Union Sunchales
    San Martin Formosa
     
    21:00
    Cipolletti
    Kimberley
     
    21:00
    Argentino Monte Maiz
    Juventud Unida Univ.
     
    21:00
    Cs Estudiantes San Luis
    Huracan Las Heras
     
    21:00
    9 De Julio Rafaela
    Douglas Haig
     
    21:00
    Boca Unidos
    Sarmiento De La Banda
     
    21:00
    Sol De America Formo
    Atletico Sarmiento
     
    21:00
    Gutierrez Sc
    Ciudad De Bolivar
     
    21:00
    Sportivo Las Parejas
    Sportivo Belgrano
     
    22:00
    Midland
    Club Atletico Acassuso
     
     
  • Argentyna : Liga Profesional
    Ubiegłe
    Defensa Y Justicia
    1 - 1
    Fernandez Nicolas (53)goalgoalLucero Esteban (42)
    Tripichio Nicolas (32)Morales Leonardo (26)
    Soto Alexis (88)De Blasis Pablo (44)
    Rodriguez Yonathan (87)
    Gimnasia Y Esgrima La Plata
     
    Ubiegłe
    Instituto Accordoba
    1 - 1
    Rodriguez Santiago (41)goalgoalOrsini Nicolas (33)
    Acevedo Jonas (45)Pitton Mauro (58)
    Union De Santa Fe
     
    20:00
    Barracas Central
    Ca Sarmiento Junin
     
    20:30
    Ca Platense
    Ca Independiente
     
    22:45
    Ca Talleres De Cordoba
    Atletico Tucuman
     
    22:45
    Ca Banfield
    Ca Huracan
     
     
  • Argentyna : Primera C
    20:30
    General Lamadrid