Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Wyniki Piłkarskie na żywo

  • Polska : Ekstraklasa
    15:00 Łks Łódź Arka Gdynia  
    17:30 Lechia Gdańsk Korona Kielce  
    20:00 Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin  
     
  • Niemcy : Bundesliga
    15:30 Bayer Leverkusen 1. Fc Union Berlin  
    15:30 Hertha Bsc Sc Paderborn  
    15:30 Bayern Monachium 1. Fc Koln  
    15:30 Sc Freiburg Fc Augsburg  
    18:30 Werder Brema Rb Lipsk  
     
  • Anglia : Premier League
    13:30 Leicester City Tottenham Hotspur  
    16:00 Burnley Fc Res Norwich City  
    16:00 Everton Fc Sheffield United  
    16:00 Manchester City Watford Fc  
    18:30 Newcastle United Brighton & Hove Albion  
     
  • Hiszpania : Primera División
    13:00 Cf Villarreal Real Valladolid  
    16:00 Ud Levante Sd Eibar  
    18:30 Atletico Madryt Celta De Vigo  
    21:00 Granada Cf Fc Barcelona  
     
  • Włochy : Serie A
    15:00 Udinese Calcio Brescia  
    18:00 Juventus Turyn Hellas Verona  
    20:45 Ac Milan Inter Mediolan  
     
  • Portugalia : Liga NOS
    19:00 Belenenses Lizbona Rio Ave Fc  
    21:30 Moreirense Fc Sl Benfica  
     
  • Francja : Ligue 1
    17:30 Olympique Marsylia Montpellier Hsc  
    20:00 Fc Metz Sc Amiens  
    20:00 Ogc Nice Dijon Fco  
    20:00 Stade De Reims As Monaco  
    20:00 Fc Girondins Bordeaux Stade Brestois 29  
    20:00 Olympique Nimes Fc Toulouse  
     
  • Albania : Superliga
    16:00 Skenderbeu Korce Ks Teuta Durres  
    16:00 Partizan Tirana Bylis Balls  
    19:00 Ks Kukesi Kf Tirana  
     
  • Algieria : Ligue 2
    17:00 Arzew Usm El Harrach  
    17:00 Rc Relizane Mo Bejaia  
    17:00 Olympique Medea Tadjenant  
    17:00 Amal Bou Saada Mc Saida  
    17:00 Rc Arbaa As Khroub  
    18:00 Jsm Bejaia Jsm Skikda  
    18:00 Mc El Eulma Usm Annaba  
    20:00 Wa Tlemcen Asm Oran  
     
  • Anglia : Championship
    13:30 Leeds United Derby County  
    16:00 Birmingham City Preston North End  
    16:00 Brentford Fc Stoke City  
    16:00 Cardiff City Fc Middlesbrough  
    16:00 Luton Town Hull City  
    16:00 Nottingham Forest Fc Barnsley  
    16:00 Sheffield Wednesday Fc Fulham Fc  
    16:00 Bristol City Swansea City  
    16:00 Millwall Fc Queens Park Rangers  
    16:00 Reading Fc Blackburn Rovers  
    16:00 Wigan Athletic Charlton Athletic  
     
  • Anglia : League One
    16:00 Afc Wimbledon Bristol Rovers  
    16:00 Doncaster Rovers Peterborough United  
    16:00 Fc Gillingham Ipswich Town  
    16:00 Milton Keynes Dons Southend Utd  
    16:00 Tranmere Rovers Burton Albion  
    16:00 Accrington Stanley Blackpool Fc  
    16:00 Bolton Wanderers Fc Sunderland  
    16:00 Fleetwood Town Fc Rochdale  
    16:00 Lincoln City Oxford United  
    16:00 Rotherham Utd Shrewsbury Town  
    16:00 Wycombe Wanderers Portsmouth Fc  
     
  • Anglia : League Two
    16:00 Colchester United Fc Leyton Orient  
    16:00 Forest Green Rovers Stevenage F.c.  
    16:00 Newport County Afc Exeter City  
    16:00 Oldham Athletic Fc Morecambe  
    16:00 Port Vale Fc Mansfield Town  
    16:00 Bradford City Carlisle Utd  
    16:00 Fc Cambridge Utd Swindon Town  
    16:00 Fc Crewe Alexandra Salford City  
    16:00 Grimsby Town Macclesfield Town  
    16:00 Northampton Town Crawley Town  
    16:00 Plymouth Argyle Cheltenham Town  
    16:00 Fc Walsall Scunthorpe Utd  
     
  • Anglia : National League
    16:00 Aldershot Town Fc Wrexham Afc  
    16:00 Bromley Fc Notts County  
    16:00 Ebbsfleet United Fc Barrow Afc  
    16:00 Hartlepool United Fc Dover Athletic Fc  
    16:00 Solihull Moors Fc Yeovil Town  
    16:00 Torquay Utd Dagenham & Redbridge Fc  
    16:00 Boreham Wood Fc Stockport County Fc  
    16:00 Chorley Fc Fc Woking  
    16:00 Halifax Town Barnet Fc  
    16:00 Maidenhead United Fc Harrogate Town Fc  
    16:00 Sutton United Fc Chesterfield Fc  
    18:20 Afc Fylde Eastleigh Fc  
     
  • Anglia : Non League Pr.
    16:00 Atherton Collieries Afc Mickleover Sports  
    16:00 Grantham Town Bamber Bridge  
    16:00 Stalybridge Celtic Radcliffe Borough  
    16:00 Nuneaton Borough Fc Alvechurch  
    16:00 South Shields Basford United  
    16:00 Yate Town Walton Casuals  
    16:00 East Thurrock Utd Brightlingsea Regent  
     
  • Anglia : Premier League 2 Div.1
    14:00 Derby (u21) Manchester City (u23)  
    16:00 Southampton (u21) Chelsea (u21)  
     
  • Angola : Division 1
    16:00 Primeiro De Maio Wiliete Sc  
    16:00 Sargada Esperanca C.r.d. Libolo  
    17:00 Progresso Associacao Sporting De Cabinda  
     
  • Arabia Saudyjska : Saudi Professional League
    17:15 Al Ettifaq Al Faisaly  
    19:20 Al Fateh Sc Al-ahli  
    19:20 Al Ittihad Al Hilal Riyad  
 

Livescore : Piłkarskie

Dzięki naszemu serwisowi Live będziesz w stanie śledźić rozwój wszystkich meczy na żywo ! Dowiesz się natychmiastowo o wynikach, punktach, bramkach, żółtych i czerwonych kartkach oraz o zmianach w wyniku. Nie przegap ani sekundy spotkania ! Śledź wyniki na żywo i uczestnicz w dyskusji z innymi członkami.

Bonusy i promocje

Betclic Bonus
200 zł
postawić zakład
Bet at home Bonus
350 zł
postawić zakład
Unibet Bonus
123 zł
postawić zakład

A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2019 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone