Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Wyniki Piłkarskie na żywo

  • Algieria : Ligue 1
    17:00 Na Hussein Dey Mc Oran  
    18:00 As Ain Mlila Mc Alger  
    18:00 Js Saoura Olympique Medea  
     
  • Anglia : FA Cup
    20:45 Salford City Shrewsbury Town  
    20:45 Hartlepool United Fc Fc Gillingham  
    20:45 Bristol Rovers Barnet Fc  
     
  • Anglia : Non League Pr.
    20:45 Hitchin Town Leiston Fc  
    20:45 Leatherhead Fc Burgess Hill Town  
    20:45 Farnborough Gosport Borough  
     
  • Arabia Saudyjska : Division 1
    13:05 Alshoulla Al Jeel  
    13:10 Al-washm Al-ansar  
    13:30 Najran Sc Al-kawkab  
    15:30 Al-najoom Al-taee  
    16:20 Al-rabeea Al-adalah  
     
  • Argentyna : Primera B Metropolitana
    21:00 Club Atletico Fenix Tristan Suarez  
    21:00 Ca All Boys Club Atletico Atlanta  
    21:00 Ca Colegiales Talleres Remedios  
     
  • Argentyna : Primera División
    21:10 Gimnasia La Plata San Martin De San Juan  
     
  • Azja : Asean Football Championship
    12:30 Singapur East Timor  
    12:30 Filipiny Tajlandia  
     
  • Białoruś : Division 1
    16:00 Szachtior Soligorsk Bate Borysów  
     
  • Brazylia : Brasileirão
    22:30 Internacional Rs Atletico Mg  
    22/11/18
    00:00
    Santos Fc Botafogo Rj  
    22/11/18
    00:45
    Cruzeiro Mg Vitoria Ba  
    22/11/18
    00:45
    Flamengo Rj Gremio Fb Porto Alegrense  
    22/11/18
    00:45
    Palmeiras Sp America Mineiro Mg  
    22/11/18
    00:45
    Atletico Paranaense Corinthians Sp  
     
  • Bułgaria : V Amateur Football Group
    13:30 Minyor Radnevo Atletik Kuklen  
    13:30 Zagorets Nova Zagora Svilengrad 1921  
     
  • Dania : Elitedivisionen
    19:00 B93 Copenhagen (w) Brøndby W  
    19:00 Koldingq W Fortuna Hjørring W  
     
  • Egipt : Division 1
    13:45 Nogoom El Mostakbal Fc Misr Lel Makasa  
    16:15 Talaea El Gaish Petrojet Fc  
    16:15 Al Masry Club Haras El Hodood  
    19:00 Wadi Degla Sc Al Assiouty  
    19:00 Ismaily Sc El-entag El-harby  
     
  • Ekwador : Division 2
    21:00 Manta Fc Puerto Quito  
    21:00 Clan Juvenil Cd Olmedo  
    21:00 Mushuc Runa Sc Santa Rita  
    21:00 America De Quito Ldu Portoviejo  
    21:00 Orense Sc Gualaceo Sc  
    21:00 Loja Fuerza Amarilla  
     
  • Grecja : Football League
    14:00 Sparti Trikala  
    14:00 Aittitos Spaton Panachaiki 1891 Fc  
    14:00 Karaiskakis Aiginiakos  
    14:00 Aok Kerkyra Doxa Dramas Fc  
    14:00 Volos Nps Ergotelis Heraklion  
    14:00 Ao Platanias Aoc-kissamikos  
    14:00 Irodotos Apollon Pontou  
     
  • Gruzja : Umagleshi Liga
    11:00 Fc Chikhura Sachkhere Fc Torpedo 2008 Kutaisi  
     
  • Gwatemala : Liga Nacional
    19:30 Csd Municipal Siquinala  
     
  • Hiszpania : Primera División Femenina
    16:00 Rcd Espanyol Barcelona Madrid Cff (w)  
    16:00 Malaga (w) Sevilla W  
    18:30 Edf Logrono (w) Athletic Bilbao  
    18:30 Valencia W Fund. Albacete W  
    19:30 Betis (w) Cajasol Trigueros Universidad  
    20:45 Real Sociedad Fc Barcelona  
    21:00 Granad. Tenerife F Levante Ud  
     
  • Hong Kong : Division 1
    13:00 Kitchee Sc Guangzhou R&f Fc (u19)  
     
  • Indie : Super League
    15:00 Fc Pune City Jamshedpur Fc  
     
  • Japonia : Emperors Cup
    11:00 Kashima Antlers Ventforet Kofu  
     
  • Międzynarodowe : Arab Club Champions Cup
    18:30 Al-merreikh (sud) Union Sportive Médina D'alger  
     
  • Międzynarodowe : Premier League International Cup
    20:00 Liverpool (u23) Villarreal (u23)  
     
  • Montenegro : Fa Cup
    13:00 Mladost Ljeskopolje Fk Buducnost  
    13:00 Fk Zeta Golubovci Ofk Petrovac  
    13:00 Fk Lovcen Fk Mornar Bar  
    13:00 Fk Igalo 1929 Fk Sutjeska  
     
  • Polska : Division 3
    13:00 Rozwój Katowice Elana Toruń  
     
  • R.D. Kongo : Division 1
    15:30 Ac Rangers Muungano  
     
  • Serbia : Division 2
    13:00 Zarkovo Fk Metalac Gm  
    13:00 Fk Borac Cacak Fk Novi Pazar  
    13:00 Fk Indija Fk Radnicki 1923  
    13:00 Teleoptik Buducnost Dobanovci  
    13:00 Sloboda Uzice Fk Bezanija  
    13:00 Fk Becej Fk Zlatibor  
    18:00 Fk Trayal Fk Sindelic Belgrad  
     
  • Serbia : Fa Cup
    15:00 Crvena Zvezda Belgrad Tsc Backa Topola  
     
  • Towarzyskie : Friendly
    17:00 Norrby If Bk Hacken  
     
  • Towarzyskie : Friendly International
    Ubiegłe Argentyna
    2 - 0
    Icardi Mauro (2)goal
    Dybala Paulo (87)goal
    Meksyk  
    Ubiegłe Chile
    4 - 1
    Vidal Arturo (8)goalgoalLopez Alexander (40)
    Vidal Arturo (35)goal
    Sanchez Alexis (61)goal
    Castillo Nicolas (84)goal
    Honduras  
    Ubiegłe Peru
    2 - 3
    Flores Edison (20)goalgoalMcdonald Jonathan (42)
    Farfan Jefferson (73)goalgoalCruz Allan (54)
    goalCampbell Joel (77)
    Kostaryka  
    Ubiegłe Panama
    1 - 2
    Cummings Harold (84)goalgoalCifuente Jhon (58)
    goalValencia Enner (88)
    Ekwador  
    Ubiegłe Salwador
    1 - 0
    Rivas Joaquin (30)goal
    Haiti  
     
  • Tunezja : Ligue 1
    14:00 Esperance Tunis Us Monastir  
     
  • Uganda : Premier League
    14:00 Vipers Fc Paidha Black Angels Fc  
    14:30 Soana Fc Sc Villa  
     
  • Walia : Premier League
    20:45 Newtown Afc Connah's Quay Nomads Fc  
     
  • Węgry : Nb 1
    19:00 Vidi Fc Ujpest Fc  
     
  • Wenezuela : Primera Division
    22/11/18
    00:00
    Deportivo La Guaira Deportivo Lara  
     
  • Włochy : Lega Pro
    14:30 Virtus Entella Olbia Calcio 1905  
    20:30 Aurora Pro Patria 1919 Siena  
    20:30 Arzachena Novara Calcio  
    20:30 Fc Pro Vercelli 1892 Us Alessandria Calcio 1912  
    20:30 Ternana Calcio As Feralpi Salo  
 

Livescore : Piłkarskie

Dzięki naszemu serwisowi Live będziesz w stanie śledźić rozwój wszystkich meczy na żywo ! Dowiesz się natychmiastowo o wynikach, punktach, bramkach, żółtych i czerwonych kartkach oraz o zmianach w wyniku. Nie przegap ani sekundy spotkania ! Śledź wyniki na żywo i uczestnicz w dyskusji z innymi członkami.

Bonusy i promocje

Betclic Bonus
200 zł
postawić zakład
Bet at home Bonus
350 zł
postawić zakład
Unibet Bonus
123 zł
postawić zakład

A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2018 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone