Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Typy Mistrzostwa Świata i Prognozy

Mistrzostwa Świata : Znajdziesz tu wszystkie dostępne prognozy redakcji zaklady-bukmacherskie.com. Aby przeczytać wybraną prognozę kliknij "Szczegółowa prognoza".

Ogólna prezentacja Mistrzostw Świata : Piłkarskie Mistrzostwa Świata to ogromne wydarzenia świata futbolu. Odbywają się one co 4 lata i zwykle są organizowane przez jeden lub dwa kraje jednocześnie. O tytuł najlepszej drużyny świata walczą ze sobą 32 drużyny, które wcześniej wywalczyły sobie prawo do uczestniczenia w turnieju w kwalifikacjach organizowanych przez dany kontynentalny organizm (UEFA, CAF, itp.). Mistrzostwa trwają zwykle miesiąc i są rozgrywane w czerwcu / lipcu. Turniej jest zorganizowany w następujący sposób : faza grupowa – 8 grup po 4 drużyny, z każdej grupy kwalifikują się dwie najlepsze reprezentacje (W – 3 punkty, R – 1 punkt, P - 0 punktów). Następnie 16 poprzednio zakwalifikowanych zespołów walczy ze sobą kolejno w 1/8 finału, ¼ finale i ½ finale, aż w końcu dwie najlepsze ekipy rozgrywają wielki finał aby wyłonić mistrzowską reprezentację (w razie remisu po 90 minutach, dogrywka to 2 x 15 minut, po czym o zwycięzcy decydują rzuty karne). Wszystko co musisz wiedzieć o Mistrzostwach Świata przed postawieniem zakładu : Mistrzostwa Świata to królowa spośród turniejów piłkarskich. Mistrzem zostaje zwykle wielki naród piłkarski, rzadko outsider. Najwięcej tytułów posiada Brazylia (5), która z racji na piłkarską historię zwykle znajduje się w gronie faworytów (zawsze udało jej się zakwalifikować do fazy finałowej). Reprezentacje które z łatwością przechodzą przez fazę grupową zwykle nie mają również trudności z grą w fazie finałowej turnieju. Organizator mistrzostw zwykle wypada nie najgorzej, poza kilkoma wyjątkami (RPA w 2010 r., Japonia w 2012 r., USA w 1994 r.). Kluczowe statystyki Mistrzostw Świata : W 20 edycjach, organizatorowi udało się wygrać 6 razy na własnej ziemi. Zakład o zwycięstwo narodu organizującego mistrzostwa może okazać się korzystny na dłuższą metę. Jeszcze żadna europejska reprezentacja nie zdołała wygrać turnieju organizowanego w Północnej Ameryce oraz Azji. Warto również zauważyć, że jak do tej pory Niemcy to jedyny europejski naród, który wywalczył tytuł mistrza świata w Południowej Ameryce (2014 r.). Z 11 edycji rozgrywanych w granicach Europy, 10 tytułów zdobyli europejczycy. Brazylia to jedyna nie europejska reprezentacja, która zdołała wygrać finał w Europie (Szwecja - 1954 r.). Jeżeli masz zamiar założyć się o to kto zostanie mistrzem, te informacje powinny Ci ułatwić podjęcie decyzji. Na koniec zaznaczmy, że podczas fazy grupowej, z racji na niewielką ilość meczy nie powinno być wielu niespodzianek. Zwykle „większe” reprezentacje dominują te mniej prestiżowe i z łatwością kwalifikują się do kolejnej fazy. Uwaga, to nie znaczy, że niespodzianki się nie zdarzają. Dobrym tego przykładem jest ostatnia edycja mistrzostw z 2014 r., w której z grupy nie wyszły reprezentacje takie jak Hiszpania, Anglia, Włochy czy Portugalia.

Mistrzostwa Świata Nasze prognozy Mistrzostwa Świata

Nasze prognozy nie są jeszcze dostępne. Ukażą się one już niedługo.

Mistrzostwa Świata Nasze poprzednie typy

Poniżej znajdziesz poprzednie prognozy oraz ich wynik.

Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Scotland Ukraine
01/06/2022 18H45
Prognoza
Ukraine
Kurs
3.14
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Jamaica Honduras
31/03/2022 01H05
Prognoza
Jamaica
Kurs
2.05
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Mexico El Salvador
31/03/2022 01H05
Prognoza
Mexico
Kurs
1.15
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Costa Rica USA
31/03/2022 01H05
Prognoza
Costa Rica
Kurs
3.8
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata
Portugal Macedonia
29/03/2022 18H45
Prognoza
Portugal
Kurs
1.24
1 - 2 - 3

A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2022 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone