Zaloguj się
  
  • Fr
  • UK
  • es
  • Sos wetten

Unibet

Unibet jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Europie ! Jego zalety są liczne : wysokie kursy, szeroka oferta zakładów oraz ergonomia portalu internetowego. Do tego wszystkiego należy dodać bonus CashBack o maksymalnej wartości 123 zł !

Unibet.com wyróżnia się również od konkurencji dzięki licznym promocjom ! Serwis często oferuje zakłady refundowane przy ważnych wydarzeniach, kursy są wzmocnione w przypadku zakładów kombinacyjnych, itp.

Pzejdź na stronę Unibet Pzejdź na stronę Unibet

Oferta Unibet w skrócie

Mocne strony Słabe strony
Korzystne zakłady kombinacyjne Nie najlepsza obsługa klienta
Liczne promocje Słaba oferta przy mniej popularnych dyscyplinach
Zakład refundowany aż do 123 zł !

Recenzja

Bonus rejestracyjny Unibet

Unibet proponuje Ci aż 123zł bonusu ! Aby go otrzymać wystarczy :

  • Zarejestrować się na stronie
  • 2 Złożyć depozyt i postawić zakład do 246 zł
  • 3 W razie przegranej odzyskasz 50% stawki aż do 123 zł
  • 4 Minimalna stawka pierwszego zakładu uprawniająca do oferty to 10 zł, a wówczas kwota cashback wyniesie 5 zł.

Unibet użytkowanie

Dużym sukcesem strony okazała się jej szata graficzna, rozpoznawana poprzez wszechobecną zieleń. Nawigacja po serwisie i stawianie zakładów nie stanowią żadnego problemu. Menu jest zorganizowane a najpopularniejsze spotkania są widoczne na stronie głównej, na której znajdziesz również wszystkie aktualne promocje.

Dla fanów lotto Unibet proponuje swój odpowiednik Super Toto. Postaw niewielką sumę na kilka spotkań jednocześnie a być może uda Ci się wygrać naprawdę duże pieniądze !

Kursy

Poza kilkoma wyjątkami kursy proponowane przez Unibet mieszczą się w średniej rynkowej. Unibet.com wróżnia się poprzez szeroką ofertę zakładów Combo !

Unibet, wiarygodny ?

Unibet wykorzystuje nizawodny system szyfrujący dane osobiste takie jak login, hasło czy dane bankowe. W ramach obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Sztokholmie, Unibet jest również regularnie kontrolowany przez Szwedzką Komisję Finansów. Bukmacher godny zaufania !

Jak wpłacić ? Jak wypłacić ? Jakie opłaty ?

Depozyt możesz złożyć za pomocą karty kredytowej (Visa czy Mastercard), Ukash czy Paysafecard. Inne dotępne metody to przelew bankowy, Przelew24 i portfele elektroniczne typu Moneybookers (Skrill) i Neteller.

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek problemów bądź pytań, możesz skontaktować się z obsługą klienta przez maila : info-pl@unibet.com. Czas odpowiedzi to około 24 godz. jednak jakość obsługi jest często średnia. Unibet nadrabia to dostępnością czatu na żywo.

Opinia Zaklady-Bukmacherskie

Unibet jest solidnym bukmacherem, którego polecamy, szczególnie jeżeli przede wsystkim interesują Cię zakłady kombinacyjne. Znajdziesz tu porządną ofertę zakładów sportowych i nieraz uda Ci się znaleźć naprawdę niezłą okazję !

Zakład refundowany aż do 123 zł !

Więcej informacji

  • Unibet : Oficjalna strona bukmachera

Najlepsze kursy na zakłady kombinacyjne !

16/20

Bonus
123

Oceny

Nawigacja
16/20
Oferta
16/20
Kursy
16/20
Niezawodność
16/20
Bonus
15/20
Ogólna ocena
16/20

Inne informacje

Minimalny depozyt
20 PLN
Minimalna stawka
1 PLN
Bonus
CashBack - 123 zł !

Środki płatności

Skrill (Moneybookers) za darmo
Visa za darmo

A propos zaklady-bukmacherskie.com

Który z bukmacherów jest najlepszy ? Jak stawiać prognozy ? Gdzie je znaleźć ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszej stronie. Zaklady-bukmacherskie.com jest źródłem niezbędnych informacji o zakładach sportowych on-line oraz miejscem spotkań typerów. Znajdziesz tu również najkorzystniejsze kursy dostępne w sieci !

Start
Prognozy
Najlepsze bonusy
Rejestracja
  • Nie jesteś członkiem ? Zarejestruj się już dziś na Zaklady-Bukmacherskie, społeczności graczy i amatorów zakładów online !

Skontaktuj sie z nami - Regulamin - Plan Strony

Copyright © 2021 Zaklady-Bukmacherskie.com - Wszystkie prawa zastrzeżone